ЗАПУЩЕНО ОНЛАЙН-КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ ДЛЯ ПОШУКУ ІНОЗЕМНИХ ПАРТНЕРІВ

25
05.2020

Як бізнесу, в умовах діючих карантинних обмежень і закритих кордонів, ефективно шукати нові експортні канали збуту та співпраці за кордоном? На допомогу приходять онлайн-інструменти, такі як сорсингова платформа, запущена Офісом з просування експорту України. 

 

Сорсингова платформа – це онлайн-каталог перевірених українських виробників товарів та послуг,  де іноземні компанії можуть легко знайти собі надійного постачальника серед зареєстрованих українських компаній, список яких поповнюється щоденно. 

 

«Вплив пандемії COVID-19 позначився на зміні у поведінці не тільки споживачів, але й продавців, або експортерів, що слугувало поштовхом до підвищення запиту на використання доступних он-лайн В2В платформ. Наразі сорсингова платформа Офісу з просування експорту є дієвим інструментом пошуку партнерів онлайн, і ми пропонуємо всім користуватися доступними можливостями. 

 Вже сьогодні в каталозі зареєструвалися 400+ українських компаній. І ми запрошуємо інших приєднатися до сорсингової платформи, та представити інформацію про себе та свої продукти іноземним партнерам», - зазначила в.о. директора Офісу з просування експорту Тетяна Міськова.

 

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна через особистий  кабінет на сайті Офісу з просування експорту, обравши послугу “Сорсинг” та заповнивши  необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт:

https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/

 

Реєстрація на платформі є безкоштовною. Проте компанія має відповідати низці вимог, зокрема:

  • Належати до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва (згідно з ч.3 ст.55 Господарського кодексу України).
  • Вести операційну діяльність протягом мінімум 2-х років.  
  • Наявність працівників, відповідальних за зовнішньоекономічну діяльність,  які добре володіють англійською мовою.  
  • Наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.  
  • Наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою. 

 

З іншими вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням: 

https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sourcing.  

Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/.    

За додатковою інформацією можна звернутись до фахівця Офісу Валентини Ляшенко за електронною адресою: vliashenko@epo.org.ua.

 

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ