Запрошуємо українських підприємців на 20-річчя Німецько-Українського Форуму онлайн

24
06.2020

УБТА спільно з Німецько-Українським Форумом запрошують українські компанії, зацікавлені в налагодженні ділових контактів з Німеччиною, на Конференцію «20-річчя Німецько-Українського Форуму. Відносини між Україною та Німеччиною. Політика та Економіка у діалозі». Для українських глядачів подія проходитиме в онлайн форматі 29 червня, з 14:00 – 20:00 за Київським часом.

Ювілейна подія Німецько-Українського Форуму буде присвячена обговоренню актуальних питань політики, економіки та торгівлі в контексті двосторонніх відносин та у загальноєвропейському контексті, зокрема:

  • можливостям, які надає Угода про асоціацію та вільну торгівлю між ЄС та Україною для сільського господарства України;
  • новим можливостям для більш глибокої та стійкої співпраці в галузі енергетики та інфраструктури в розрізі нового Європейського зеленого курсу (The European New Green Deal);
  • можливостям для німецько-української співпраці в автомобільній промисловості.
  • Очікується, що подію відвідають високопоставлені члени українського та німецького урядів.

Подія організовується Німецько-Українським Форумом у співпраці з Українською асоціацією бізнесу та торгівлі, Східним Комітетом / Східно-європейським об’єднанням німецької економіки, Німецько-Українською ТПП, а також Berlin Global Advisors.

Щоб отримати посилання на онлайн трансляцію події, будь ласка, повідомте нас про вашу зацікавленість за адресою: events@bga.global

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ