Велика Британія опублікувала власні директиви щодо угоди про партнерство з ЄС

27
02.2020

Лондон рішуче заявляє про бажання Британії зберегти повну свободу дій у регулюванні національної економіки, від сільського господарства до фінансових послуг, і не погоджуватися на автоматичну адаптацію відповідних стандартів ЄС. 

Про це йдеться у тексті переговорних директив перемовинах з Європейською Комісією стосовно майбутньої широкої угоди про партнерство пост-Брекзит, опублікованих британським урядом.

Також Велика Британія зазначає, що не продовжуватиме перехідний період після 31 грудня 2020 року, а отже, як зазначив міністр Кабінету міністрів Майкл Гоув, «повністю відновить свою політичну та економічну незалежність». 

При цьому Лондон наголошує на готовності відмовитися від такої угоди з Брюсселем у випадку неприйнятності умов ЄС (сценарій «no-deal»). Зокрема, якщо до червня не було досягнуто домовленостей щодо угоди, британський уряд може припинити перемовини та зосередитися на підготовці до Брекзиту.

Веб-посилання на переговорні директиви британського уряду: https://www.gov.uk/government/publications/our-approach-to-the-future-relationship-with-the-eu?

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ