Ukranian Business & Trade Association розпочала свою роботу

15
01.2020

В середині січня 2020 року розпочала свою роботу Ukranian Business & Trade Association, мета якої – підтримувати та просувати українських експортерів  на одному з ключових ринків для української зовнішньої торгівлі – ринку ЄС. 

До засновників асоціації увійшли Український клуб аграрного бізнесу (www.ucab.ua ), Агенція промоції Бізнесу та ITFC (Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі) (www.tradecenter.org.ua ).

Місія UBTA полягає у формуванні незалежної платформи експортно-орієнтованого українського бізнесу з метою авторитетного представлення інтересів своїх членів та трансляції  консолідованої позиції у провідних інституціях ЄС та інших ключових установах бізнес-спільноти.

Серед ключових завдань асоціації - просування інтересів українських експортерів за кордоном, просування найкращих світових практик в українське законодавство для покращення експортних можливостей вітчизняних виробників, налагодження  В2В контактів, аналітичні дослідження ринків, а також підтримання та оновлення нормативно-правової бази експорту.

Крім того, асоціація має на меті забезпечувати системне представництво інтересів компаній-членів у провідних інституціях та бізнес-спільноті ЄС та проводити конструктивні діалоги з представниками органів державної влади та регуляторними інстанціями України.

Команда UBTA також здійснюватиме постійний моніторинг та оперативне інформування членів асоціації щодо можливих змін торговельних політик, зокрема ЄС щодо прийнятих рішень, які впливають на український експорт та надаватиме різнопланові консультації щодо торгівельних відносин між Україною і ЄС та потенційних аспектів виходу й роботи на ринках ЄС.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ