Український бізнес звернувся до Дениса Шмигаля, Прем’єр-міністра України з проханням ініціювати розробку дорожньої карти для виконання заявлених зобов’язань щодо НВВ-2 України

06
08.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) та Центр економічного відновлення (ЦЕВ) активно приймали участь у процесі формування Другого національно визначеного внеску (НВВ-2) України до Паризької кліматичної угоди. UBTA та ЦЕВ зробили дослідження та надали Уряду «Звіт щодо визначення Другого національного визначеного внеску України до Паризької кліматичної угоди». У Звіті визначені три сценарії втілення цілей із прорахуваннях необхідних інвестицій на їх виконання, деталізовані показники по всім галузевим напрямам та запропоновані заходи для реалізації цілей.

Прийнятий урядом документ затвердив план амбітної цілі щодо мінімізації викидів парникових газів на рівні 35% від 1990 року. Термін досягнення – до 2030 року.

Разом з тим, UBTA та ЦЕВ переконані, – говориться у відкритому листі (див. у прикріпленому файлі), – що реалізація настільки значної кліматичної амбіції України потребує детального планування тому звертаються до уряду України з проханням ініціювати розробку відповідної дорожньої карти та створення відповідної міжвідомчої робочої групи із залученням представників бізнесу. У свою чергу фахівці UBTA та ЦЕВ готові долучитися до такої робочої групи та надати необхідну експертну підтримку для її ефективної роботи.

Звернення УАБТ та ЦЕВ до Прем'єр міністра України

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ