УБТА та Офіс з просування експорту України об’єднують зусилля для підтримки українських експортерів

12
06.2020

У четвер, 11 червня, УБТА та Офіс з просування експорту України підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає консолідацію зусиль, спрямованих на розвиток  та промоцію українського експорту та забезпечення сприятливих умов для практичної підготовки представниківукраїнського бізнесу до виходу на зарубіжні ринки.

Рішення про об’єднання зусиль на підтримку українського експорту на постійній основі було прийнято після успішного запуску та реалізації першої спільної ініціативи - серії освітніх заходів Expert Talks, які допомагають українському бізнесу дізнаватися про актуальні тренди та зміни в  торговельних та політичних відносинах  ЄС та України.

Відтепер український бізнес зможе розраховувати на ще більшу інформаційну підтримку, зокрема в питаннях формування позитивного іміджу українських постачальників товарів та послуг та знаходженні іноземних бізнес-партнерів.

Відповідно до Меморандуму, УБТА та Офіс з просування експорту України спільно організовуватимуть та підтримуватимуть наступні активності:

  • Заходи з просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників на європейськомута інших пріоритетних закордонних ринках;
  • Національні та міжнародні заходи публічної комунікації, спрямовані на поширення позитивногоіміджу України як надійного торговельного партнера на європейському та інших пріоритетнихзакордонних ринках;
  • Сприяння встановленню та розвитку ділових зав’язків з іноземними партнерами.

Також, оскільки УБТА має власний офіс у Брюсселі, українська бізнес-спільнота зможе скористатися можливістю постійного та послідовного представництва власних інтересів в інституціях ЄС.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ