UBTA рада вітати фахівця з питань ведення бізнесу в Бельгії Анастасію Коку як радника Брюссельського офісу

17
09.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) рада вітати в якості стратегічного радника брюссельського офісу асоціації Анастасію Коку, фахівця з питань ведення бізнесу в Бельгії та країнах Європи. Анастасія консультуватиме компанії-члени та експертів УАБТ щодо співпраці з бельгійськими компаніями, особливостей участі в тендерах державних та муніципальних закупівель в країнах Бенілюкс, а також практики ведення бізнесу в цих країнах.

Анастасія Кока має багаторічний досвід роботи на бельгійському та міжнародних ринках з проектування та будівництва масштабних інфраструктурних проектів, здобутий в рамках співпраці в бельгійському будівельному та девелоперському секторі. Окрім цього, Анастасія є офіційним повіреним перекладачем з української та російської мови на французьку зі значним досвідом перекладацької роботи.

З біографічною довідкою Анастасії можна ознайомитися тут.

У цьому зв'язку директор Брюссельського офісу Назар Бобицький підкреслив, що з поступовим відкриттям кордонів та відновленням повноцінних ділових контактів між Україною та країнами Європи брюссельський офіс UBTA активізує свою діяльність. Відтак ми прагнемо розбудовувати свою мережу співпраці з талановитими фахівцями, які щиро бажають відкрити Україну для міжнародного бізнесу.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ