UBTA рада повідомити про завершення аналітичної роботи щодо наслідків перегляду ПВЗВТ та вітає їх врахування Урядом

11
02.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (УАБТ) рада повідомити про завершення аналітичної роботи щодо наслідків перегляду ПВЗВТ. Робота була виконана під егідою УАБТ в партнерстві з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) та ДП «Укрпромзовнішекспертиза».

За підсумками роботи були підготовлені рекомендації органам державної влади України щодо пріоритетних сфер і напрямків оновлення торговельного сегменту Угоди – ПВЗВТ Україна-ЄС. Ці рекомендації включають в себе як обґрунтування перегляду кількісних показників ПВЗВТ – митних тарифів та тарифних квот у торгівлі товарами, так і якісних показників – положень Угоди про асоціацію в частині нетарифного регулювання торгівлі між Україною та ЄС та пропозиції щодо розширення двостороннього індустріального співробітництва.

У світлі засідання Ради асоціації Україна-ЄС сьогодні у Брюсселі та обговорення на ньому перспектив оновлення Угоди про асоціацію, УАБТ пишається тим, що Уряд України, зокрема офіс Віце-прем'єр-міністра О.Стефанішиної, а також Мінекономрозвитку і торгівлі України матимуть змогу спиратися на матеріали дослідження та відповідні рекомендації у підготовці до переговорного процесу зі стороною ЄС.

Як зазначила у цьому зв'язку виконавчий директор УАБТ Олена Кудляк, «експерти УАБТ мають за честь допомагати Уряду України в підготовці до складних і відповідальних перемовин з ЄС щодо оновлення Угоди про асоціацію. Переконані, що наші напрацювання допоможуть сформувати виграшну переговорну позицію України, яка спиратиметься на чіткий мандат українського бізнесу, а також на компетентні економічні підрахунки».

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ