UBTA організувала зустріч представників промислових та логістичних компаній щодо проблеми із обмеженням надання дозволів українським автоперевізникам

08
04.2021

06 квітня Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) ініціювала проведення засідання координаційної ради з виробничо-логістичних питань за участі представників ключових асоціацій у транспортно-логістичній галузі та промисловості.

Першим робочим питанням засідання координаційної ради було обговорення результатів аналітичної роботи UBTA з питань оновлення Угоди між Україною та ЄС про Асоціацію.

З метою  перегляду Угоди було опрацьовано значний обсяг завдань, котрі дозволять покращити торговельні можливості України. За словами Дмитра Лося, голови правління UBTA, у 2020 році було проведено багато зустрічей із Ольгою Стефанішиною, Віце-прем'єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Тарасом Качкою, заступником Міністра розвитку, економіки та торгівлі України, а також з європейськими колегами та досягнуто порозуміння з питань підтримки українського бізнесу. Колеги з ЄС пішли назустріч Україні та  готові до перегляду даної Угоди у частині тарифів, додатків та послуг, включених в документ. Також, ЄС офіційною нотою підтвердив намір переглянути Угоду з Україною.

Назар Бобицький, голова Брюсельського офісу Асоціації, у свою чергу зазначив, що Євросоюз по нетарифній частині не поспішає йти назустріч Україні, тому необхідно спершу провести оцінку документа, з’ясувати найважливіші частини домовленостей та виявити прогалини в них: «У подальшому ми використаємо цю базу для більш ґрунтовних перемовин з урядом та європейськими колегами».

Асоціація UBTA запропонувала учасникам координаційної ради обговорення проведеної неї оцінки збитків та втрат українських та європейських компаній від застосування польською стороною обмежень при видачі дозволів на міжнародні перевезення для українських автоперевізників. Питання з транспортними дозволами стоїть дуже гостро. На сьогоднішній день, практично весь бізнес, який експортує свою продукцію до ЄС, потерпає від обмеження кількості універсальних та транзитних дозволів на перевезення вантажів автомобільним транспортом в країни ЄС у зв’язку з відмовою країн ЄС видавати такі дозволи в достатній кількості.  Особливо гостро ця проблема стоїть у відносинах з Польщею.

Хоча обсяг торгівлі між Україною та ЄС є стабільним, на рівні 6,2 млн тонн вантажу на рік, але Україна значно програє по вартості експортованих товарів з доданою вартістю. ЄС експортує до України товари з більшою доданою вартістю, у той час, коли Україна експортує до країн Європи менш вартісні товари. Саме тому через штучні обмеження на автоперевезення з боку Польщі та низки суміжних європейських держав, Україна втрачає набагато більше на експорті, ніж ЄС – постійні втрати української сторони коливаються з 2016-го року, пікові втрати прийшлись на 2018 рік – приблизно 200 млн євро.

Костянтин Савченко, радник Президента АсМАП України також долучився до дискусії: «Чому ситуація є актуальною зараз? Вибірка європейських ліцензій змінилась з коефіцієнтом 1,4. А це означає, що Австрія видала вже 80% дозволів, Бельгія – 85%, Польща – 80%. Ми не можемо прогнозувати, що буде далі, але цьогорічні дозволи закінчаться вже в липні». Він відзначив, що пошуки альтернативних шляхів перевезень на інших видах транспорту ведуться, проте вони є не настільки невигідними – низку товарів складно переорієнтувати на морський чи залізничний транспорт з урахуванням зовсім інших цін, тарифів та потужностей. Через загрозу логістичного колапсу у першому півріччі 2021-го року, на думку Савченка, представники логістичної галузі мають вийти до влади зі спільним документом.

Сергій Свистіль, голова координаційної ради, запропонував учасникам зустрічі ознайомитись зі звітом UBTA щодо проблем у галузі автотранспортних перевезень. Він також зауважив, що Українська асоціація бізнесу і торгівлі зацікавлена у розширенні аналітичної частини документу. Ірина Науменко, директор Департаменту аналітичної роботи та взаємодії з органами державної влади Асоціації Укрлегпрому, також проявила інтерес до розширення аналітики UBTA. Таке співробітництво дозволить підготуватись та спроектувати спільний план дій.

Дмитро Лось наголосив на тому, що діалог з Польщею через написання листів до українських Глави держави чи Прем’єр-міністра не допоможуть вирішити проблеми із дозволами: «Польща переслідує свої інтереси, вони хочуть стати логістичним хабом між Заходом та Сходом. Але таким можемо стати ми». Тому, на думку голови правління UBTA, постає необхідність об’єднати зусилля представників різних напрямів та вибудовувати співпрацю з українськими міністерствами, західними інституціями, підписувати меморандуми про співпрацю між нашими партнерами.

Під час обговорення спільного плану дій, було наголошено й на міжнародній підтримці України в питанні логістичних обмежень. За результатами IV Німецько-українського бізнес-форуму стало зрозуміло, що Німеччина буде на стороні України у вирішенні конфлікту з Польщею. Не буде байдужою до цього питання й Великобританія, з якою Україна має Угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ). В UBTA є досвід роботи з Брюсселем, мережа партнерів як в Європі, так і в Україні, тому Асоціація готова лобіювати інтереси українських перевізників та виробників.

Представники Асоціації заявили про те, що українські експортери не повинні бути конкурентами між собою, а радше мають об’єднати зусилля та працювати з міністерствами України, західними інституціями, формувати об’єднані листи та підписувати меморандуми про співпрацю вітчизняних організацій. Також, Дмитро Лось наголосив на важливості формування не лише запиту на вирішення «польської проблеми», а й питанням логістики експорту українських товарів до ЄС в цілому.

По результатам засідання координаційної ради з виробничо-логістичних питань, представники UBTA запропонували узгодити дії учасників координаційної ради, ознайомитись та доповнити аналітику стосовно даного питання і сформувати запити до офісу віце-прем’єр-міністерки Ольги Стефанішиної щодо списку товарів та послуг, які необхідно переглянути в Угоді про Асоціацію.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ