УАБТ та НІСД допоможуть Уряду сформувати позицію України щодо зміни клімату

07
10.2020

13 жовтня (вівторок)  з 15:00 до 17:00 год., з нагоди 75-ї річниці ООН,  УАБТ спільно із Національним інститутом стратегічних досліджень (НІСД) за підтримки Представництва ООН в Україні проведуть Міжнародний  круглий стіл он-лайн  «Зміна клімату: Європейський зелений курс, міжнародні зобов’язання, пріоритети та можливості для України» з метою допомогти узгодити українські національні пріоритети адаптації̈ до зміни клімату з Глобальним порядком денним, з акцентом на сталому розвитку всіх галузей̆ економіки України.

Питання зміни клімату вже кілька років поспіль очолює міжнародні та національні політичні порядки денні багатьох країн та адженду ООН, а з грудня 2019 року – стала наріжним каменем Зеленого курсу ЄС (ЄЗК). 

Зважаючи на це, тематика ЄЗК повинна увійти до порядку денного перегляду Угоди про асоціацію Україна-ЄС в економічній частині. Відтак, вже зараз Україні потрібно зайняти проактивну і продуману позицію з тим, щоб умови імплементації ЄЗК в рамках оновленої Угоди зберегли вигідні для нашої економіки умови торгівлі та економічної інтеграції до ЄС. При цьому,  зберігаючи амбіційність внеску України  у справу протидії кліматичним змінам та запобігаючи використанню питань зміни клімату як торгівельних бар’єрів. 

В рамках заходу також буде обговорено питання потенційних зобов’язань України в рамках Другого національно-визначеного внеску (НВВ2) та ризики Вуглецевого корекційного механізму імпорту ЄС (ВКМІ) в рамках Європейського зеленого курсу (ЄЗК). 

Круглий̆ стіл пройде в онлайн форматі, із залученням широкого кола урядовців та державних діячів, експертів, науковців, представників міжнародних організацій̆ та українських експортерів. 

За результатами заходу будуть сформульовані рекомендації̈ для Уряду України, а також буде підготовлено публікацію з ключовими тезами та пропозиціями учасників щодо Європейського зеленого курсу та адаптації̈ до кліматичних змін. 

Дата проведення: 13 жовтня з 15:00 до 17:00.

Формат проведення: онлайн, на базі платформи Zoom

ПОСИЛАННЯ НА ТРАНСЛЯЦІЮ: https://us02web.zoom.us/j/82869365660?pwd=RGlEVkhsZnBYK3E1MVFPMCtISTFuZz09

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ