Стартувала робота брюссельського офісу UBTA

01
02.2020

У Брюсселі розпочав роботу європейський офіс Ukranian Business & Trade Association. Його очолив дипломат з 20-річним досвідом Назар Бобицький. Свого часу він обіймав посаду заступника Глави Місії – керівника торговельно-економічної секції Представництва України при ЄС у Брюсселі та брав участь в українській переговорній команді на перемовинах щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Мета створення брюссельського офісу асоціації - розвиток контактів та представництво інтересів членів асоціації перед інституціями ЄС, європейськими галузевими бізнес-асоціаціями, зацікавленими розвивати інвестиції та торгівлю з Україною. 

Офіс також проводить моніторинг політики і законодавства ЄС на предмет регуляторних ризиків і можливостей для українських експортерів, відповідає за комунікацію асоціації з актуальних для українського експорту подій і питань до європейських урядових чиновників та в європейських ЗМІ, координує діяльність асоціації з торговельним діалогом між Україною та ЄС на офіційному рівні.

Нагадаємо, у січні 2020 р. була створена UBTA, мета якої – об’єднати українських експортерів та забезпечити ефективне просування їх інтересів за кордоном. Київський офіс асоціації очолює Ірина Дацюк.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ