Стан продовольчої безпеки в Україні та вплив на неї пандемії. Підсумки онлайн-брифінгу.

19
10.2020

У п’ятницю, 16 жовтня, відбувся онлайн-брифінг «Виростимо, нагодуємо, підтримаємо, разом. Наші дії – це наше майбутнє», організованого Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Українською асоціацією бізнесу та торгівлі, АГРОПОРТ Україна, з нагоди Всесвітнього дня продовольства та 75-ї річниці ФАО. 

В рамках обговорення були підняті питання збільшення українського продовольчого потенціалу та ролі у цьому ФАО та ООН; забезпечення безперешкодного доступу українських експортерів агросектору та харчових продуктів до пріоритетного ринку Європейського Союзу; збереження Україною статусу надійного постачальника якісного продовольства, яке відповідає вилогам міжнародної торгівлі; впливу пандемії на перехід до інноваційних технологій виробництва та ведення бізнесу.

Говорячи про роль та внесок ФАО як міжнародного партнера, який допомагає та підтримує розвиток продовольчого потенціалу України, експерти  відзначили, що  Україна, яка вже году майже 150 млн населення світу, може збільшити цю цифру мінімум удвічі. 

 Як зазначив Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: «Україна може нагодувати 300 млн людей у світі. Для цього необхідно інтегрувати світові технології у виробництво, залучити інвестиції,  та інтегрувати результати збільшення виробництва в міжнародні ланцюги постачання, дотримуючись максимально нейтрального впливу на навколишнє середовище та високої якості продукції. Ці три складові можливі лише при інтеграції кращих практик в глобальному масштабі. І в цьому нам допомагає ФАО».

Подякувала за допомогу ФАО і новопризначена голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  Владислава Рутицька-МагалецькаЗа її словами, Україна вже експортує до понад 156 країн світу, з дотриманням всіх вимог кожної з країн, і державний регулятор робить все можливе, щоб забезпечити якість української продукції на світовому рівні з точки зору вимог безпечності, якості та вимог міжнародної торгівлі. «Виконання всіх принципів безпечності має стати нашим основним принципом як на внутрішньому так і на зовнішньому ринку. Продовольство - це не тільки сировина, і наша задачая створити імідж експортера продуктів доданої вартості

Говорячи про довгострокові виклики міжнародної торгівлі, які чекають українських виробників та експортерів продовольства, Назар Бобицький, керівник Брюсельського офісу Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA), звернув увагу потенційні ризики, пов’язані з впровадження Зеленого курсу ЄС, зокрема Вуглецевого корекційного механізму імпорту та стратегії «Від ферми – до виделки»  та підкреслив на важливість об’єднання зусиль та діалогу в цьому напрямку: «Зараз маємо навіть більше, ніж будь-коли раніше, думати про тісний діалог та взаємодію з бізнесом та  експортерами, регуляторами, органами влади та партнерство з глобальними міжнародними організаціями, такими як ООН». 

Михайло Малков, координатор зі зв’язків з урядом та донорами ФАО в Україні розповів про виклики, пов’язані з пандемією,  з якими зараз Працює ООН та ФАО та  нагадав про проведення  Міжнародного продовольчого саміту у 2021 році.  Зокрема, серед питань –  зменшення відходів продовольчого сектору,  показник яких складає майже 20%. «COVID-19 також  підняв питання безпеки людей, які задіяні в виробництві в період пандемії. Виходом з цього може бути налагодження та трансформація продовольчих систем та їх постановка на більш стійкі рейки». 

Представники ФАО також зауважили, що Україна під час пандемії COVID-19, підтвердила статус надійного міжнародного партнера, дотримавшись всіх своїх зобов’язань щодо регулярності продовольчих поставок.

 

Докладніше -  у відеозаписі заходу за посиланням

https://www.facebook.com/watch/live/?v=351175249532030&ref=watch_permalink

 

 

 

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ