Розширюємо європейське партнерство: UBTA підписала меморандум з Німецькою східною бізнес-асоціацією

20
10.2021

19 жовтня в Берліні, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) та Німецька східна бізнес-асоціація (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft - OA) підписали Меморандум про співпрацю.

Асоціації разом планують досягти налагодженої співпраці навколо розбудови можливостей водневої економіки. Дана сфера має потенціал стати одним з ключових напрямів стратегічного партнерства між німецьким та українським бізнесом.

Меморандум також передбачає тісну та регулярну комунікацію Асоціацій з урядами України та Німеччини, відповідними відомствами обох країн у сфері водневої економіки, заходи з пошуку та підтримки потенційних проектів виробництва, зберігання та транспортування «зеленого» водню з України до Німеччини та інших країн Європи.

«Ми приймаємо виклики сьогодення: ОА та UBTA визначили своїм головним пріоритетом – реалізація проєктів з декарбонізації. Тому перша тема, яку ми опрацюємо разом з нашими німецькими партнерами – це масове виробництво водню в Україні», – підкреслив Дмитро Лось, Голова правління UBTA.

«Німецькі підприємства надзвичайно зацікавлені у наявності стабільного та надійного джерела постачання водню. Саме таким стратегічним партнером ми і вбачаємо Україну», – запевнили в ОА.

Відзначимо, що UBTA має вектор роботи з кейсами декарбонізації. На сьогодні, ми можемо підкреслити такі процеси:

  • Формування позиції бізнесу щодо європейської ініціативи СВАМ;
  • Партнерство з МХП та Syngenta по проєктам з декарбонізації;
  • Партнерство з Центром економічного відновлення (ЦЕВ) по підготовці та імплементації дорожньої карти по Другому національно визначеному внеску (НВВ-2) України до Паризької кліматичної угоди.

UBTA радо вітає партнерство з Німецькою східною бізнес-асоціацією та висловлює впевненість у тому, що підписання меморандуму стало першим кроком для плідної співпраці Асоціацій, зокрема у питанні «зеленого» водню.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ