Пріоритети німецького головування в ЄС у торговельних відносинах з Україною

01
07.2020

Ukrainian Business & Trade Association спільно з Офісом з просування експорту України продовжують серію онлайн-заходів, присвячених перспективам розвитку торгівлі між Європейським Союзом та Україною і запрошують взяти участь у наступному, четвертому заході Expert Talks.

Цієї п’ятниці  ми обговоримо пріоритети Німецького головування в ЄС, яке розпочалося 1 липня 2020 р. і триватиме до кінця року. Очікування щодо Німеччини як економічного «двигуна» Європи були традиційно високими, і нині вони ще більше зросли у світлі пандемії COVID-19 і тих надій, які бізнес, в тому числі іноземні експортери, покладають на Берлін в контексті реалізації ефективної стратегії виведення європейської економіки з коронавірусної кризи.

Вебінар зосередиться на пріоритетах Німецького головування в ЄС у сфері зовнішньоторговельної політики, відносинах ЄС з Україною та іншими країнами Східного партнерства, зокрема в торговельній сфері, обсягах та інструментах фінансової допомоги ЄС Україні для подолання наслідків коронавірусної економічної кризи. 

 Модератори та спікери заходу:

  • Назар Бобицький, Директор брюссельського офісу UBTA. Назар Бобицький є досвідченим фахівцем з європейських регуляторних економічних питань та звязків з органами влади на українському та європейському ринках. Професійний українських дипломат з понад двадцятирічним досвідом роботи, який включає в себе участь в перемовинах щодо укладення Угоди про асоціацію Україна-ЄС, просування українських експортерів на ринку ЄС, консультування українського бізнесу з політичних та регуляторних питань роботи на європейському ринку.  
  • Професор Райнер Лінднер, Президентом Німецько-Українського Форуму. Професійний досвід проф. Лінднера включав посади президента  напрямку Центральної і Східної Європи, Близького Сходу і Африки Schaeffler Group, керуючого директора Комітету німецької економіки у звязках зі Східною Європою (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft), керівника департаменту в Федерації німецької індустрії (Federation of GermanIndustries (BDI)). Проф. Лінднер є співзасновником міжнародної конференції  “EastForum Berlin” та робочої групи “Eurasian Connectivity along the New Silk Road” та співорганізатором публічних заходів “Schaeffler Round Tables on Global Risks” в рамках Мюнхенської безпекової конференції 2017 та 2019 рр. 
  • Посол Міхаель Зіберт, Директор Департаменту Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії МЗС Німеччини. До його послужного списку входили посади Генерального консула Німеччини в Мумбаї, керівні посади в Німецькому товаристві технічної допомоги (GIZ) в Німеччині і за кордоном. Панельна дискусія відбудеться 3 липня 2020 року о 16:00 на онлайн-платформі ZOOM.

 

Коли: 3 липня о 16:00 
Де: онлайн-платформа ZOOM.
Робоча мова заходу - англійська, переклад не пердбачено.

РЕЄСТРАЦІЯ триває до 02 червня за посиланням: https://cutt.ly/iorqzRp

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ