Нові горизонти. UBTA прийняла участь у UkraineInvest Talks: Vinnytsia

14
09.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі в межах співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією прийняла участь у UkraineInvest Talks: Vinnytsa.

Українська асоціація бізнесу і торгівлі продовжує налагоджувати ефективну комунікацію з українськими регіонами. Минулого тижня у Вінниці пройшов VІІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина - бізнес в центрі України» (UkraineInvest Talks: Vinnytsia) у межах серії заходів, спрямованих на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України. Олена Ворошилова, керівник напряму торгівлі та зв’язків з регіонами UBTA, виступила із презентацією експортних можливостей UBTA для українського бізнесу та потенціалу взаємодії між локальними виробниками та іноземними інвесторами.

Захід організовано за сприяння уряду та за підтримки інвестицій організації UkraineInvest спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією. Конференція об’єднала різних гостей та спікерів – іноземних і вітчизняних підприємців, державних діячів, представників інвестиційної спільноти, очільників провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, а також представників бізнес-асоціацій з метою обговорення питань, які є ключовими для регіональної економіки та інвестиційного потенціалу країни. 7 ключових панелей сформували напрями обговорень від теми інвестиційної політики до індустріальних парків.

Обговорення та дискусії у межах заходу точилися з питань пошуку балансу та синергії між урядом, бізнесом та інвесторами. Передусім, панувала теза, що конструктивний діалог між владою та бізнесом створює сприятливі умови для майбутніх інвестицій.

«Інвестиції у регіони мають потужний потенціал для розвитку експорту України. Вінницька область має сприятливе географічне розташування, потужний центр з виробництва сонячної енергії, що генерує 25% всієї сонячної електроенергії України, та виробничі центри агропромислового сектору. Все це свідчить про те, що регіон - привабливий для залучення іноземних інвестицій. Саме тому VІІІ Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина - бізнес в центрі України» об’єднала представників влади, бізнесу та громадськості, зацікавлених у майбутньому регіону» - прокоментувала Олена Ворошилова, керівник напряму торгівлі та зв’язків з регіонами UBTA.  

«Українська асоціація бізнесу і торгівлі долучилася до дискусії та представила напрацювання з питань налагодження експорту для України та зокрема, регіону. В межах заходу були закладені основи для майбутнього партнерства з представниками інвестиційної спільноти та місцевого бізнесу», - прокоментувала Олена.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ