Посол Олег Шамшур та Оксана Монастирська приєднуються до Групи стратегічних радників UBTA

22
01.2021

UBTA докладає зусиль для збагачення своєї унікальної палітри знань, досвіду та зв’язків у сфері просування експорту та захисту інтересів українських експортерів на європейському та інших пріоритетних міжнародних ринках.

З цією метою UBTA ініціювало формування Групи стратегічних радників асоціації. Поруч з експертами та міжнародними партнерами UBTA, стратегічні радники пропонують нашим членам інноваційні, системні рішення щодо виходу на перспективні ринки, управління регуляторними та політичними ризиками, посилення репутації українських компаній та впізнаваності брендів їхньої продукції та послуг серед міжнародних клієнтів та партнерів.

18 січня 2021 р. UBTA мала за честь вітати в якості стратегічних радників асоціації Надзвичайного та Повноважного Посла України в США (2006-2010 рр) та у Франції (2014-2020 рр.) Олега Шамшура та провідного фахівця у сфері корпоративних комунікацій, репутаційного менеджменту та зв’язків з громадськістю Оксану Монастирську.

За словами виконавчого директора UBTA Олени Кудляк, команда UBTA з ентузіазмом вітає приєднання Посла Олега Шамшура та пані Оксани Монастирської до Групи стратегічних радників.

«Ми переконані, що знання та досвід пана Олега та пані Оксани стануть унікальним фактором успіху наших членів та партнерів у справі підтримки українського експорту. Ми з нетерпінням очікуємо на нашу співпрацю як в рамках індивідуальних проектів UBTA з підтримки експортерів, так і в міжнародних публічних комунікаціях, спрямованих на популяризацію України як перспективного ділового партнера на світовій арені», - впевнена Олена Кудляк.

Директор Брюссельського офісу UBTA Назар Бобицький відзначив: «Співпраця з паном Послом Шамшуром та пані Монастирською здатна суттєво посилити можливості Брюссельського офісу UBTA гідно реалізовувати свою місію представника українського експортного бізнесу на європейському ринку, а також розширити коло контактів високого рівня перед інституціями ЄС, країнами-членами ЄС та європейськими діловими колами в інтересах українських експортерів».

Довідка.

Дипломатична кар’єра Посла Олега Шамшура включала в себе посади високого рівня в Женеві, Брюсселі, Вашингтоні і Парижі. В 2003-2005 роках в якості заступника міністра закордонних справ України Посол Шамшур відповідав за проведення переговорів в рамках Плану Дій Україна-ЄС, який ставив за мету якісно оновити рамки відносин між обома сторонами, що згодом підготувало грунт для початку переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію. З 2006 до 2010 року він займав посаду Надзвичайного та Повноважного Посла України в США, в 2014-2020 роках на найвищому рівні представляв інтереси України у Франції.

За плечима Оксани Монастирської більш ніж три десятиліття досвіду роботи в сфері публічних та корпоративних комунікацій. Довгий час вона займала посаду керуючого директора PBN Hill+Knowlton Strategies Україна. Пані Оксана має досвід управління проектами з розробки комунікаційних стратегій, корпоративного позиціонування та антикризових програм для компаній у таких галузях як сільське господарство, банківські та фінансові послуги, інвестиції, енергетика, споживчі товари, фармацевтика, інформаційні технології та телекомунікації.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ