На шляху до «Зеленої угоди»: UBTA приєдналась до Європейського альянсу з чистого водню

14
06.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) була прийнята у Європейський альянс з чистого водню (European Clean Hydrogen Alliance, ECHA – англ), що є коаліцією зацікавлених компаній, організацій та органів регіонального та місцевого самоврядування під егідою Європейської комісії. UBTA поповнила ряди організацій-членів Альянсу та стала учасником амбіційного процесу впровадження водневих технологій, які сприятимуть наближенню досягнення вуглецевої нейтральності в Європі до 2050 року.

Компанії, що набули членство в Альянсі, залучаються до форумів, круглих столів та стратегічних сесій щодо імплементації Водневої стратегії для кліматично-нейтральної Європи. Усі заходи супроводжуються високопоставленими керівниками профільних компаній та євроінституцій. У свою чергу, Єврокомісія буде супроводжувати членів ECHA та дотримуватись балансу й задоволення їх інтересів.

Назар Бобицький, керівник Брюсельського офісу UBTA, заявив, що Асоціація вітає позитивне рішення щодо членства в Альянсі та вважає це потужним посиленням позицій України щодо «Європейської зеленої угоди», а також дозволить налагодити більш ефективний канал комунікацій не лише з європейськими інституціями, але й представниками зацікавленого в проблематиці бізнесу.

ECHA – це коаліція стейкхолдерів водневої економіки, створена та фінансована Європейською комісією, що об’єднує бізнес, виробництво, національні та місцеві органи державної влади, громадянське суспільство. Альянс відіграє вирішальну роль у реалізації дії нової Європейської водневої стратегії, зокрема її інвестиційної частини, що передбачає залучення інвестицій в розмірі 430 млрд євро до 2030 року.

UBTА прийме участь у дводенному Європейському водневому форумі, який проводитиме ECHA в онлайн-форматі 17-18 червня. Двічі на рік, Альянс збирає на форумі понад 1400 своїх членів, де відбувається презентація проєктів Європейської комісії та ефективний матчмейкінг між учасниками заходу. Майбутній захід відкриватиме Франс Тіммерманс, Перший віце-президент Єврокомісії та член Єврокомісії Тьєррі Бретон.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ