МЗС України та Українська асоціація бізнесу і торгівлі об’єднують зусилля з просування українського експорту на міжнародних ринках

30
07.2021

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) схвалює та підтримує ініціативу Дмитра Кулеби, Міністра закордонних справ України посилити напрям економічної дипломатії та сприяння українським експортерам на європейському та інших перспективних міжнародних ринках. Саме з цією метою сьогодні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Оленою Кудляк, виконавчим директором UBTA та Дмитром Сеніком, заступником Міністра закордонних справ України. 

Пріоритетами співпраці визначено заохочення та підтримка бізнес-місій, участі українських компаній в міжнародних виставках та проведення інших подій та ініціатив, які роблять українські товари та послуги впізнаваними, привабливими і конкурентними. 

Бізнес-асоціація та Міністерство закордонних справ України вже мають позитивний досвід партнерства і підписання Меморандуму лише підсилить системну роботу для досягнення вищезазначених цілей. UBTA також долучилася до платформи Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві.

З нагоди підписання Меморандуму Дмитро Сенік висловив сподівання, що співпраця з UBTA може стати хорошим кейсом практичної взаємодії зовнішньополітичного відомства та українського бізнесу на міжнародному ринку. У свою чергу, Олена Кудляк зазначила: «Партнерство українських експортерів та українських дипломатів є тим дороговказом, на який розраховують і на який повинні орієнтуватися українські компанії у нерідко складних умовах конкурентної боротьби за ринки». 

Довідково: Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном. 

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ