«Метінвест» долучився до UBTA

08
04.2021

Українська Асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) продовжує активно розширювати коло своїх учасників.
І нещодавно до складу Асоціації увійшла найбільша гірничо-металургійна компанія України — Група «Метінвест».

Важливим фактором, який сприяв приєднанню «Метінвесту» до UBTA, є комунікація Асоціації з державою та міжнародними партнерами України щодо захисту інтересів національних виробників у межах програми Green Deal. Ще одним спільним напрямом є напрацьовані зв’язки Асоціації та її можливості у налагодженні проактивної співпраці українського бізнесу з країнами Африки, Близького Сходу, ЄС, а також Туреччиною, які є ключовими напрямами збуту продукції компанії.

В UBTA нагадують, що Україна залишається одним із головних гравців на світовому ринку металургії. За даними Worldsteel, у 2020 році Україна посіла 11-е місце серед світових виробників сталі, і саме Група «Метінвест» — головний двигун українського виробництва. Комунікація Асоціації націлена не лише на збереження цих позицій держави та компанії, але і на їх підсилення, діючи згідно зі стратегією сталої та кліматично нейтральної економіки ЄС.    

Партнерство з Асоціацією передбачає низку можливостей – від інформаційного супроводу регуляторних особливостей експортної діяльності, участі у закритих нетворкінгових заходах в Україні та ЄС до сприяння налагодженню діалогу з представниками регуляторних інституцій України та ЄС.

«Від об'єднання зусиль у спільних ініціативах та програмах виграють всі сторони. Група «Метінвест» уже 15 років представляє Україну на міжнародному ринку, має потужності в ЄС та США, є першою українською компанією, яка стала постійним учасником Всесвітньої асоціації виробників сталі. Синергія наших дій у комунікації з Урядом та партнерами у Євросоюзі дасть змогу розробити чіткий спільний план дій у питаннях вуглецевого податку (Carbon Border Adjustment Mechanism) та Green Deal загалом. З іншого боку, колосальний досвід «Метінвесту», помножений на наші можливості, дозволить Україні розширити свій вплив у Африці та Азії, а також на ринку ЄС, який залишається імпортером сталі №1 у світі, – відзначила Олена Кудляк, виконавчий директор UBTA.

Зі свого боку «Метінвест» також вбачає у співпраці з UBTA великі перспективи. В компанії підкреслюють, що вже неодноразово переконувалися у дієвій підтримці Асоціації в питаннях відстоювання інтересів українського бізнесу. Група «Метінвест» є першим представником металургійної галузі в Асоціації, проте UBTA планує запрошувати до участі й інших гравців ринку. Ключовою метою є консолідація спільних інтересів та об’єднання сектору для трансляції позиції українських експортерів європейській стороні у питаннях Green Deal.

Важливо й те, що Асоціація – це єдина українська спілка, яку внесено до офіційного реєстру лобістів у Брюсселі. Такий статус дозволяє регулярно та ефективно відстежувати усі законодавчі ініціативи ЄС, а також офіційно доносити до європейських інституцій позицію українських експортерів.

Група «Метінвест» – вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній. До структури Групи входять видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі, Великій Британії та США, а також мережа продажів у всіх основних регіонах світу. Стратегічне бачення Групи спрямоване на те, щоб стати провідним європейським вертикально інтегрованим виробником сталі, який, попри циклічність ринків, забезпечує стійкі показники зростання та прибутковості, а також дохідності інвестицій вище за галузеві стандарти.

UBTA — єдина асоціація експортоорієнтованого українського бізнесу із безпосередньою присутністю в Європі. Спілка представляє інтереси своїх членів у провідних інституціях, установах та організаціях Європи, США, Канади, країн Африки, Латинської Америки та Близького Сходу, а також України та транслює консолідовану позицію різних секторів української економіки в Україні, а також на європейському та інших ключових ринках.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ