Круглий стіл - онлайн: Український агросектор в умовах Європейського зеленого курсу: виклики та можливості.

09
03.2021

European Green Deal або Європейський зелений курс (ЄЗК) – масштабна та багатофункціональна програма дій ЄС, направлена на боротьбу зі змінами клімату. Ініціатива передбачає низку інновацій та змін, що торкнуться всіх без винятку галузей економіки ЄС, в першу чергу, промисловості та аграрного сектору.

Враховуючи, що близько 40% українського експорту припадає саме на європейські ринки, вітчизняні підприємці зіткнуться з необхідністю адаптації до нових європейських трендів. Насамперед, це стосується агровиробників як локомотиву українського експорту в ЄС. Відтак, глибокий моніторинг та аналіз нового європейського законодавства в частині ЄЗК є критично важливими для розуміння кон’юнктури ринку та конкурентних позицій українських аграріїв на ключовому для України ринку.

Українська Асоціація Бізнесу і Торгівлі (UBTA) в партнерстві з Global 100% RE Ukraine та Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Київ) запрошують вас долучитися до круглого столу в форматі онлайн на тему «Український агросектор в умовах Європейського Зеленого Курсу: виклики та можливості».

Серед спікерів заходу: представники профільних міністерств України, Торговий представник України, керівники бізнес-асоціацій, громадських спілок, народні депутати України, представники провідних агрокомпаній та ін.

Коли: 12 березня, 10.00-13.30

Формат: онлайн на платформі ZOOM

БЕЗКОШТОВНА реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3rxmERA

Посилання на захід у фб: https://www.facebook.com/events/483961642597420

Що означає Європейський зелений курс для аграрного сектору України? Це нові можливості, які просто не можна згаяти? Чи загрози, до яких потрібно активно готуватися вже зараз, як на загальнонаціональному рівні, так і на рівні конкретного підприємства?

Лише від консолідованої позиції українського бізнесу, влади та громадського сектору, зокрема бізнес-асоціацій, буде залежати, чи вдасться Україні максимізувати можливості та мінімізувати ризики впровадження ЄЗК.

Долучайтесь до обговорення.

Голос українського бізнесу повинен бути почутий!

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ