ЄК готується переглянути захисні заходи щодо імпорту сталі

14
02.2020

Європейська Комісія ініціювала процедуру другого періодичного перегляду остаточних захисних заходів щодо імпорту сталі з третіх країн, які були запроваджені в січні 2019 року. Відповідне повідомлення було розміщене на сайті Європейської Комісії. 

Зазначається, що мета ініційованого перегляду полягає в оцінці наслідків дії захисних заходів на становище європейської металургійної промисловості, на традиційні торговельні зв’язки між виробниками сталі з третіх країн та споживачами металургійної продукції в Європі, а також впливу захисних заходів на торговельні відносини ЄС з преференційними торговельними партнерами, такими як Україна.

Оскільки, за підсумками 2019 року Україна зайняла 12 місце в світі за обсягами експорту металургійної продукції, ініційований Європейською Комісією другий періодичний перегляд захисних заходів має важливе значення для української металургійної індустрії.

Як відомо, перший перегляд таких заходів проводився у вересні 2019 року. 

Веб посилання на відповідне офіційне повідомлення Європейської Комісії : https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/PDF/?uri=OJ:JOC_2020_051_R_0011&from=EN

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ