15 травня, 16:00. ЕКСПОРТ ДО ЄС В УМОВАХ КОРОНАВІРУСУ: СТАН СПРАВ, ВИКЛИКИ І МОЖЛИВОСТІ

12
05.2020

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (УАБТ) спільно з Офісом просування експорту Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України започатковує серію спеціалізованих вебінарів, присвячених найголовнішому на сьогодні: яким чином український бізнес повинен діяти в новому, непростому світі міжнародної торгівлі, який формується на наших очах внаслідок пандемії COVID19. 

У наших вебінарах ми сфокусуємо вашу увагу на найбільш невідкладних проблемах, з якими українські експортери можуть зіткнутися вже зараз на ключовому для них ринку ЄС. Зокрема, вебінари розкриють такі питання як перешкоди для транзиту, ширші наслідки пандемії COVID19 для торговельних відносин України та ЄС, реакція на пандемію з боку торговельної політики ЄС, можливості і виклики, які виникають у цьому зв’язку. 

УАБТ з гордістю представляє визнаних європейських експертів з низки секторів та галузей економіки, які поділяться своєю експертизою, інсайтами і думками про те, на що варто очікувати українському бізнесу, а також їхнім європейським та міжнародним партнерам в найближчі тижні, місяці і можливо роки.

Приєднуйтеся до нас на нашому першому вебінарі 15 травня, щоб дізнатися більше  про нині діючі обмеження на рух товарів і осіб на Внутрішньому ринку ЄС та в окремих європейських державах, які варто враховувати українським виробникам при експорті чи транзиті своїх товарів (в тому числі Польщі, Німеччині, Франції, Італії та Нідерландах), а також про заходи, які вживаються на європейському і національному рівні з метою спрощення та полегшення торгівлі. 

15 травня Назар Бобицький, директор брюссельського офісу УАБТ, в якості модератора вітатиме наступних експертів, які поділяться з нами інформацією стосовно:

 

Мова вебінарів – англійська.  

 

Реєстрація на вебінар https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5LPE55cHNHUu0EHOKeXNgqEeZtOSKW5cfXb0-TfuXuo8Kpg/viewform

 

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ