Боротьбу за кліматичну нейтральність розпочато

22
09.2021

Перші два тижні листопада увага світової спільноти буде прикута до ключової події  – 26-ої зустрічі Сторін (COP26) рамкової Конвенції ООН про зміну клімату, що відбудеться у шотландському місті Глазго. 2016 року з метою не допустити подальшого стрімкого потепління на планеті Земля, більшість країн приєдналися до Паризької угоди, яка стала сучасним продовженням вже існуючої тривалий час дискусії стосовно негативних результатів впливу людської діяльності на екологію. 

Мета Паризької угоди утримати зростання середньої світової температури на рівні +2°C від доіндустріальних рівнів та спрямовувати зусилля на обмеження зростання температури до +1,5 °C від доіндустріальних рівнів. Кожна країна-учасниця угоди формує свою амбітну ціль щодо досягнення показників СО2. Україна зафіксувала своє зобов’язання до 2030 року зменшити викиди СО2 до 35% від рівня 1990 року з орієнтовним розміром інвестицій у 102 млрд євро.

Подія у Глазго стане стартовою платформою для великих трансформацій у бізнесі та соціальних інститутах. Україна не залишається осторонь, уряд та бізнес вже зайняли свою активну позицію та одними з перших заявили свою амбітну ціль, і більше того, нам є чим ділитися зі світовою спільнотою. Отже, UBTA запрошує український уряд та бізнес долучитися до дискусії навколо події COP26 та анонсує перше обговорення у межах круглого столу «Життя до Глазго», що пройде 12 жовтня за участі представників уряду, депутатів Верховної Ради, українського бізнесу та асоціацій. Інформація стосовно події буде скоро опублікована на сайті та на фейсбук сторінці.

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ