UBTA запрошує на конференцію: «DISTRIBUTIONMASTER – 2021: НОВА РЕАЛЬНІСТЬ – ВИКЛИКИ І РІШЕННЯ»

21
10.2021

29 жовтня у Києві пройде спеціалізована конференція для професіоналів усіх напрямів дистрибуції, її партнерів та виробників продукції – «DistributionMaster – 2021: Нова реальність – виклики і рішення».

Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що реалізовується компанією Сhemonics International допомагає українським аграрним мікро-, малим та середнім підприємствам у доступі до організованих ринків збуту аграрної продукції та запрошує агровиробників до участі на конференції «DistributionMaster – 2021: Нова реальність – виклики і рішення».

В межах роботи Конференції будуть проведені переговорні столи у форматі «Виробник – Дистриб’ютор», що є унікальною платформою для прямих переговорів одразу з декількома компаніями.

Цікавою особливістю конференції є Спеціальний проєкт «Галерея новинок для провідних постачальників і роздрібних мереж України та зарубіжжя»: будь-який виробник, який бере участь в заході, може подати зразки для демонстрації на стендах галереї.

Відзначимо, що UBTA та Chemonics вже мали чудовий досвід ефективного залучення учасників до таких заходів. У вересні, під час конференції «PRIVATELABEL-2021: Нові вектори у розвитку ВТМ – український та зарубіжний досвід» учасники отримали нові контакти та провели понад 30 зустрічей за один день заходу!

UBTA продовжує розширювати мережу контактів для пошуку нових потенційних каналів збуту. Тому, запрошуємо прийняти участь у конференції «DistributionMaster – 2021: Нова реальність – виклики і рішення»!

Дата проведення - 29 жовтня 2021 року

Місце проведення – вулиця Василя Липківського, 1а, Київ

Формат: офлайн та онлайн

Деталі та програма за посиланням - https://trademaster.ua/events/dm

Є спеціальна цінова пропозиція щодо участі для груп у форматі офлайн:

4 учасника – вартість одного квитка 4675 грн

6 учасників - вартість одного квитка 4000 грн

9 учасників – вартість одного квитка 3600 грн

 

Долучайтесь до однієї з найцікавіших подій осені! Для участі, надсилайте електронний лист та вкажіть у ньому наступні дані:

  • Тема листа: Участь на конференції
  • Назва компанії
  • ПІБ учасника (-ів)
  • Посада (-и)
  • Контактна інформація – номер телефону та e-mail

Термін подачі інформації – 25 жовтня до 17:00

Адреса: o.vergeles@ubta.com.ua

Зв'яжіться
з нами
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЗАПИТ