UBTA і Business Europe обговорили бачення українським та європейським бізнесом перспектив торговельних відносин України та ЄС

25
10.2021

22 жовтня Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) та Європейська федерація роботодавців (BusinessEurope) обговорили сучасний стан торговельних відносин України та ЄС і пріоритети та очікування українського та європейського бізнесу від розвитку таких взаємин. Участь у заході також взяли члени BusinessEurope – національні бізнес-асоціації держав-членів ЄС та низка європейських компаній. Спільний захід відбувся у Брюсселі у штаб-квартирі Business Europe за ініціативи брюссельського офісу UBTA. Європейську федерацію роботодавців представляла заступниця Генерального директора Луїза Сантуш, UBTA - Голова правління Дмитро Лось, виконавчий директор Олена Кудляк та директор брюссельського офісу UBTA Назар Бобицький.

Учасники заходу одностайно відзначили важливість України як перспективного ринку та важливого регіонального торговельного партнера ЄС, з яким європейський бізнес готовий активно розвивати співробітництво. UBTA привернула увагу до діалогу щодо оновлення ПВЗВТ Україна-ЄС, Промислового діалогу між обома сторонами, співпраці з порядку денного Європейського зеленого курсу, водневої енергетики як ключових тем, які можуть об’єднати інтереси українського і європейського бізнесу. У цьому ключі було погоджено перспективний план спільних заходів на наступний рік.

Як відзначив у цьому зв'язку Голова правління UBTA Дмитро Лось, прямий діалог і взаємодія європейського та українського бізнесу дуже важливі для наповнення реальним змістом існуючих умов торговельного співробітництва України та ЄС.

«Ми повинні цінувати та використовувати усі можливості, які на сьогодні існують завдяки діалогу з перегляду Угоди про асоціацію. UBTA вже сьогодні активно інвестує час і ресурси у такий діалог для гідного представництва інтересів своїх членів і закликає інші українські бізнес-асоціації до співпраці» - підкреслив Дмитро Лось.