Опубліковано «Каталог продукції Українських виробників» за 2021 рік

29
11.2021

Україна створена неповторними та унікальними виробниками, це нова історія нашої країни.

У межах проєкту Grow up: Agro за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку, що реалізований у співпраці між Українською асоціацією бізнесу і торгівлі (UBTA), Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) та Офісом з просування Експорту (Export Promotion Office), за висновками 2021 року було розроблено «Каталог продукції Українських виробників». Він надає ключову інформацію про продукцію десяти вітчизняних агровиробників-учасників проєкту Grow up: Agro .

«Після першого року плідної праці в рамках проєкту відкрилася нова Україна, багата на унікальні виробництва, з продукцією, що різниться своїми смаками, формами та навіть підходами до упаковки», – зазначає Ольга Вергелес, керівниця напряму роботи з донорськими організаціями Української асоціації бізнесу та торгівлі (UBTA).

Головна мета проєкту – покращення продуктивності та доступу мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП) до організованих ринків збуту у цільових підгалузях аграрного сектору.

Агросектор є головним рушієм економіки нашої країни, адже саме цей напрям в українському експорті формує лідерські позиції України на міжнародній арені. Враховуючи ціль України бути гарантом продовольчої безпеки, стратегічно важливим є розвиток мікро- та малих підприємств сектору та надання можливостей для їх зростання.

Створення онлайн каталогу започатковано цього року, але після знайомства з представниками сектору стало зрозуміло, що обмежувати проєкт терміном в рік неможливо. Отже, каталог буде доповнюватися новими виробниками.  

«Українська асоціація бізнесу та торгівлі долучилася до проєкту по створенню каталогу продукції українських виробників-учасників проєкту Grow up: Agro з метою їх практичної підтримки та створення додаткових можливостей для розвитку. Україні, дійсно, є що показати як торговельним мережам зі світовими іменами, так і невеличким європейським крамничкам. На наш погляд, цей каталог буде цікавим і для великих та потужних вітчизняних виробників. Ми сподіваємось, що «Каталог продукції Українських виробників» стане в нагоді для ринку, і будемо раді знайомству з новими іменами серед українських виробників», – коментує Олена Кудляк, виконавчий директор UBTA.