Презентація експортних здобутків та можливостей українського агросектору на міжнародній арені: «Аграрне портфоліо – 2021»

06
09.2021

Для презентації досягнень та можливостей українського агропромислового комплексу на міжнародному рівні та актуалізації даних по основним експортним позиціям аграрного виробництва, 9 вересня, в стінах зали Міністерства аграрної політики та продовольства України пройде захід, присвячений випуску п’ятої ювілейної презентації «Аграрне портфоліо – 2021».

Даний проєкт реалізується з ініціативи Міністерства економіки України разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України, за підтримки Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA).

«Аграрне портфоліо – 2021» дає розгорнуту інформацію по таким напрямам експорту як: зернові, овочі та фрукти, рослинні олії, продукти тваринного походження, рибні продукти, органічна продукція та інші. На заході передбачається обговорення експортного потенціалу держави та можливостей за участі представників державної влади, які є одними з головних промоутерів України на міжнародній арені.

До участі на заході запрошуються представники експортних аграрних компаній, компаній, які розглядають експортні можливості, профільних асоціацій, представники ЗМІ.

Захід відбуватиметься у закритому форматі, реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Зареєструватись на участь у презентації «Аграрне портфоліо – 2021» можна за посиланням: https://cutt.ly/CWnX8qi

Посилання на форму реєстрації для ЗМІ: https://cutt.ly/qWmf2O0